Porównywarka OC AC jest bezpłatnym narzędziem, które umożliwi Ci poznanie realnych składek za ubezpieczenia samochodowe OC i AC. Wystarczy, że rzetelnie wypełnisz formularz składający się z 3 kroków, a poznasz oferty aż 17 ubezpieczycieli. Sprawdzenie składek zajmie Ci ok. 10 minut.

Porównaj OC

Za długi formularz – karol77

wszystko byłoby ok, gdyby nie taki długi formularz – spędziłem nad nim ponad 15 minut!!! Na otarcie łez porównywarka OC wyświetliła całkiem niezłą składkę, więc nie mogę narzekać. Ale nie da się jakoś skrócić tego formularza?

Bez kruczków - miło zaskoczona

Nie spodziewałam się że nie ma tutaj zadnego kruczka 🙂 A jednak! Bez podawania zbędnych informacji, danych osobowych, kontaktowych, etc udało mi się uzyskać przegląd składek za ubezpieczenie mojego samochodu.

Najtańsze OC – Qba

Porównałem i kupiłem najtańsze OC od 4 lat! Za 290 zł dla Opla Astry!

Szybko i za darmo – Mikołaj

Fajnie, że aby porównać oferty nie trzeba się rejestrować w serwisie ani za nic płacić. Po prostu wypełniasz formularz i dostajesz kilkanaście ofert do wyboru. Polecam!

Super sprawa – Dawid

Najlepsze jest to, że można w tak krótkim czasie porównać kilkanaście ofert – to się nazywa prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy.